Menu

Denumirea completa a societatii: SC MONDIAL MOTORS SRL
Adresa Sediu Social:   Bistrita, Str Libertatii Nr 62, Jud. Bistrita-Nasaud, Romania
Nr inreg. Reg. Comertului:    J06/155/1994
CUI:    RO5352601
Capital social:    32.000 RON


Conducerea Toyota Bistrita 

Dorina Murza-Sighiartău

Director General

dorina.murza@bistrita.toyota.ro

0744-575.593

Relatii Clienti 

Reghina Pasca

Responsabil Relatii Clienti

reghina.pasca@bistrita.toyota.ro

0748-118.515

Departament Vanzari Auto Noi/Rulate 

 

 

 

 

 

Bogdan Pacurar

Director Vanzari

bogdan.pacurar@bistrita.toyota.ro

0745-586.020

Morosan Gabriela

Consilier Vanzari

vanzari@bistrita.toyota.ro

0754-067.495

Departament Service 

Florin Vele

Director Service

florin.vele@bistrita.toyota.ro

0749-166.371

Grindean Paul

Consilier Service

paul.grindean@comautosport.ro

0745-588 517